O nás 2018-01-30T09:57:25+00:00

O nás

Společnost Tanto dodává přes dvacet let nátěrové hmoty SigmaCoatings, které patří pod celosvětově uznávanou značku PPG. Tradice výroby nátěrových hmot SigmaCoatings započala v Holandsku a sahá až do roku 1722.

Škála materiálů SigmaCoatings je opravdu široká a dokáže se vypořádat s různými požadavky našich zákazníků. Navrhneme Vám nátěr na přání a to jak na obyčejné ocelové konstrukce, tak do těch nejnáročnějších podmínek, kterými jsou například petrochemický průmysl nebo třeba ropné plošiny. Našim zákazníkům poskytujeme služby certifikované společnosti, které jsou podpořeny letitými zkušenostmi a znalostmi materiálů SigmaCoatings.

Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní materiály za příznivé ceny, technologická podpora, poradenství týkající se protikorozní ochrany. Nepřistupujeme k našim zákazníkům podle toho, zda potřebují jednu plechovku nebo několik palet. S každým zákazníkem řešíme konkrétní problematiku stejně. Díky pozitivnímu přístupu a plnění dopředu dohodnutých podmínek, se k nám vrací už více než dvě desítky let.